501 571 695
Email

Monika L.

Monika L.

Natrafiłam na kancelarię adwokacką Pani Agaty Michalskiej-Szuster, gdy szukałam kancelarii której specjalizacją są sprawy medyczne i odszkodowania. Od tego czasu współpracuję z p. Agatą, a nasza współpraca za każdym razem przebiega wzorowo.

Marek Leśniewski

Serdecznie polecam wszystkim skorzystanie z usług Kancelarii. W mojej konkretnie sprawie P. Mecenas Agata Szuster wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a także podejściem indywidualnie dopasowanym do klienta. Docenieniam również szybki i sprawny kontakt z Panią Mecenas. W ogóle bardzo super.

Natalia Kraśniewska

Kancelaria działa na niezwykle wysokim poziomie. W kazdej chwili można sie skontaktowac z Panią Adwokat w razie jakichkolwiek problemów bądź aktualizacji nowych informacji w prowadzonej sprawie. Kontakt jest niemalże ekspresowy. Cała sprawa jest podjeta z nalezytym profesjonalizmem i ogromnym zaangazowaniem.

Marta J.

Uważam, że Pani adwokat wykazała się w mojej sprawie wysokim poziomem profesjonalizmu i szybkością działania. Wskazała kwestie, których nie widziałam i których się nawet nie domyślałam, wyjaśniła różne scenariusze i przedstawiła ich możliwe konsekwencje.

Agnieszka Staśkiewicz

Pani adwokat Agata Michalska-Szuster jest osobą w pełni profesjonalną, w najdrobniejszym szczególe dbającą o dobro i interes klienta. Każdą powierzoną sprawę traktuje jednakowo poważnie i od razu można wyczuć, iż zawód adwokata jest Jej pasją i powołaniem. Pani mecenas jest zawsze punktualna, nie odwołuje wcześniej umówionych spotkań.